Ofiara ataku nożownika przewieziona do koneckiego szpitala. Napastnik nadal na wolności

flash Gorące tematy Paragraf

TYGODNIK dotarł do nowych informacji, w sprawie brutalnego ataku na 22-letniego mieszkańca Starachowic. Doszło do niego w piątkowy, późny wieczór (11 maja) w pobliżu placu rekreacyjnego przy ul. Na Szlakowisku w Starachowicach. W szpitalu trwa walka o zdrowie poszkodowanego mężczyzny. Sprawcy, jak na razie nie udało się zatrzymać.

  • Nadal prowadzimy w tej sprawie intensywne czynności, zmierzające do zatrzymania osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, którym prawdopodobnie był nóż – powiedział podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Sprawca przebywa na wolności. Światło dzienne ujrzały nowe okoliczności tragicznego zdarzenia. Jak dowiedział się TYGODNIK, 22-letni mieszkaniec Starachowic, 11 maja ok. godz. 21.20 spędzał czas ze znajomą.

W pewnym momencie, do pary siedzącej na ławce podszedł mężczyzna w wieku ok. 50 lat. Poprosił o to, aby poczęstować go papierosem. Kiedy go otrzymał, odszedł. Kilkanaście minut później, pojawił się w tym samym miejscu ponownie. Tym razem zadając nożem, ciosy w plecy. Napastnik uciekł, a raniony 22-latek został przewieziony do szpitala.

  • Mężczyzna przebywał na oddziale chirurgii Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Został przewieziony do szpitala w Końskich – poinformowała we wtorek Małgorzata Kałuża, specjalista ds. komunikacji i rozwoju w starachowickiej lecznicy.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.