Kolejny wypadek na odcinku drogi krajowej 42. 39-latka z obrażeniami w szpitalu [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Paragraf

Jedna osoba, która trafiła do szpitala powiatowego w Starachowicach to bilans zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątkowe (27 lipca) popołudnie. Na odcinku drogi krajowej nr 42, w Kuczowie (gm. Brody) zderzyły się dwa samochody osobowe: opel na numerach rejestracyjnych z powiatu szydłowieckiego, a także mercedes. Przez ponad dwie godziny po zdarzeniu, ruch odbywał się w sposób wahadłowy.

Do zdarzenia doszło przed godz. 17. – Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach wynika, że na łuku drogi zderzyły się opel, kierowany przez trzeźwą 39-latkę, a także osobowy mercedes – poinformował mł.asp. Artur Majchrzak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Za kierownicą drugiego z pojazdów siedział 25-latek. Mężczyzna został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy.

  • Do szpitala przetransportowana została poszkodowana kobieta. Z naszych informacji wynika, iż na szczęście nie stało jej się nic poważnego. Obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Na miejscu pozostał natomiast drugi kierowca  – stwierdził mł.asp. Majchrzak. Mercedes poruszał się w kierunku Ostrowca Św., zaś opel w przeciwnym. Co było przyczyną wypadku? – Trwają ustalenia w tym zakresie. Na chwilę obecną za wcześnie, by informować co było przyczyną zdarzenia – zaznaczył w piątkowy wieczór funkcjonariusz kieleckiej KWP.

To drugi na przestrzeni kilku dni, feralny wypadek na tym samym odcinku drogi krajowej nr 42. W czwartek doszło do zderzenia audi A4 oraz ciężarowego renault.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.