Auto na dachu, kierowca w szpitalu

flash Gorące tematy Paragraf

Niezachowanie należytej ostrożności, a przede wszystkim wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, było przyczyną zdarzenia drogowego, jakie policjanci odnotowali w minioną środę, 8 sierpnia. W rejonie skrzyżowania ul. Długiej z Krańcową w Starachowicach, volkswagen golf zderzył się z osobowym oplem.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16. – Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu stróżów prawa wynika, że 20-letni kierowca volkswagena golfa, w trakcie wykonywania manewru włączania się do ruchu, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu – poinformował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Pojazd mężczyzny znajdował się na ul. Krańcowej, a 20-latek zamierzał skręcić w lewo, w kierunku Adamowa. Ul. Długą, w kierunku gminy Brody poruszał się opel, kierowany przez 24-latka. Wówczas doszło do zderzenia obu aut.

  • Kierowca opla, który dachował z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyzna został poddany badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Był trzeźwy – stwierdził st.sierż. Kusiak. Ruch w miejscu, gdzie doszło do wypadku na czas prowadzonych przez policjantów działań, odbywał się w sposób wahadłowy.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.