Wielkie zmiany w Galerii Kamienna. Kto odchodzi, a kto przychodzi?

flash Gorące tematy Starachowice

– Wielu mieszkańców niepokoi się „stanem” najemców w Galerii Kamiennej. Wynoszą się z niej ostatnio prawie wszystkie sklepy – napisał w liście do redakcji czytelnik.

Ostatnio z Galerii zniknęły sklepy należące do grupy LPP: Reserved, House, Cropp. Nie ma też sklepów Mohito i Orsey, działalność zamknął sklep Euro RTV AGD. Kilka tygodni wcześniej zamknięty został salon obuwia CCC. Lokale Galerii Kamiennej zaczęły świecić pustkami. Co się dzieje? Czy to koniec jednej ze starachowickich galerii handlowych?

Plotki o zagrożonym funkcjonowaniu galerii dementuje rzecznik prasowy właściciela.

– Część najemców, po zakończeniu obowiązywania umów najmu rzeczywiście podjęła decyzję o rezygnacji z obecności w galerii – tłumaczy Katarzyna Czajkowska, rzecznik prasowy firmy, która prowadzi galerię. – Taka jest specyfika rynku. Priorytetem dla nas jest zawsze nasz klient i jego satysfakcja z oferty naszej galerii, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w to miejsce pojawiły się nowe marki i nowe usługi, które uatrakcyjnią Galerię Kamienną. Takim przykładem jest np. nowy klub fitness Endorfina o powierzchni ponad 1300 m2, w którym prowadzone są ostatnie prace aranżacyjne i który będzie czynny 7 dni w tygodniu. Obecnością w Galerii zainteresowana jest także międzynarodowa marka z branży „wszystko dla domu”.

Galeria Kamienna funkcjonuje nieprzerwanie na mapie Starachowic od ponad 5 lat. Mamy swoich zaufanych i stałych klientów, którzy traktują nas jako swoje miejsce zakupów, galerię, do której zawsze łatwo dotrzeć „po drodze”.  Wbrew pogłoskom jej dalsze funkcjonowanie nie jest zagrożone – dodaje.

Obecnie w galerii znajdują się: Biedronka na poziomie -1, dwa salony telefonii komórkowej, jubiler i drogeria na parterze oraz sklep z zabawkami, sklepik z obuwiem, Martes sport i SinSay na piętrze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.