„TY – TO – TE”

flash Kultura

portreTY – miasTO – TEchnika, wokół tych spraw koncentrują się fotografie autorstwa Katarzyny Gritzmann zaprezentowane na wernisażu wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach.

Niecodzienne fotografie ukazujące ujęcia różnych zakątków Polski, często niedostrzegalne dla przeciętnego obserwatora mogliśmy podziwiać w sali wystaw Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starachowicach (8 lutego). Ich autorka Katarzyna Gritzmann z niesamowitym, sobie tylko znanym wyczuciem, pokazała również ludzi, ich twarze i portrety.

  • Fotografie mówią same za siebie – nie miała wątpliwości Agnieszka Lasek-Piwarska, dyrektor MBP zapraszając uczestników wernisażu do obejrzenia fotografii.

Jak mówiła główna bohaterka wystawy, na wernisażu pokazała zdjęcia zebrane w tematyce, która ją najbardziej fascynuje i interesuję.

  • To bardzo lubię robić, ale nie tylko, fascynują mnie zdjęcia czarno-białe z wyrazistym kontrastem, na tym się skupiam stale doskonaląc swój warsztat – mówiła K. Gritzmann, dziękując rodzinie za zrozumienie jej pasji.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.