Tragiczny początek niedzieli

flash Paragraf Pawłów

Policja ustala przyczynę wypadku do jakiego doszło w niedzielny poranek, 26 sierpnia na drodze w Pawłowie. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Do tragedii doszło w niedzielny poranek, 26 sierpnia, ok. godz. 5.00, w miejscowości Pawłów. Jak informuje Paweł Kusiak, oficers prasowy starachowickiej policji, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych marki: Audi i Opel Vectra.

  • Pierwszym pojazdem podróżowało pięć osób, drugim – dwie. Za kierownicą Opla siedziała 38-letnia kobieta, mieszkanka powiatu starachowickiego, pasażerem był 38-letni mężczyzna, również z powiatu starachowickiego, który w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu – mówi.

Przybyli na miejsce wypadku strażacy m.in. z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie, Kałkowie, Ambrożowie oraz Powiatowej Straży Pożarnej w Starachowicach, musieli użyć sprzętu hydraulicznego by wydostać zakleszczonych w autach poszkodowanych. Strażacy odłączyli również akumulatory i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

  • Pasażerowie Audi, którym kierowała 23-letnia kobieta – w sumie 5 osób w wieku od 18 do 20 lat, zostali odwiezieni do szpitali w Starachowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim i Kielcach. Do szpitala trafiła także kierująca Oplem 38-latka.

Do godziny 10.00 trwały utrudnienia w ruchu na drodze w Pawłowie, na której doszło do wypadku. Samochody były kierowane na objazdy przez pobliskie miejscowości, a na miejscu prowadzone były działania pod nadzorem prokuratora.

Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku.

fot. OSP Pawłów

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.