Szok! Potrącił kobietę i uciekł. Policja na tropie sprawcy

flash Gorące tematy Paragraf

Z obrażeniami ciała do szpitala powiatowego w Starachowicach została przetransportowana 35-latka. Jak poinformował zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, w miniony wtorek (6 listopada) kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do feralnego zdarzenia doszło po godz. 17, w rejonie przejścia dla pieszych na ul. Na Szlakowisku w Starachowicach. Jak relacjonują świętokrzyscy stróże prawa, kobieta weszła na pasy. Osoby najprawdopodobniej nie zauważył kierowca samochodu, w wieku ok. 60 lat. Wówczas doszło do zderzenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący zatrzymał się na chwilę, a następnie nie udzielając pomocy odjechał w kierunku ul. Armii Krajowej w Starachowicach.

35-latka z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala. Starachowiccy śledczy ustalają obecnie, kto był sprawcą potrącenia i autem jakiej marki się poruszał.

– W związku ze zdarzeniem zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia, lub posiadają jakąkolwiek wiedzę na ten temat o kontakt z najbliższą jednostką policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997 – powiedział podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.