Świąteczny konkurs i kolędowanie z Bricomarche

flash Rozmaitośći

 Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci ze Starachowic w wieku 6 – 15 lat, uczących się w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz placówkach pozaszkolnych. 14 grudnia w czwartek, w sali „Olimpia” odbędzie się podsumowanie konkursu i wspólne kolędowanie.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 6 – 9 lat, 10 – 15 lat. do wyboru są dwie formy plastyczne: rysunek wykonany dowolną techniką format A4 oraz bombka ozdobiona dowolną techniką. Zapotrzebowanie na styropianowe bombki można zgłosić u organizatora marta@xmedia.pl lub telefonicznie 609 457 997.  Prace należy dostarczyć do informacji sklepu do środy 6 grudnia. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Podsumowanie konkursu, połączone z kolędowaniem i licytacją bombek, odbędzie się w czwartek, 14 grudnia od godz. 17.00 w sali „Olimpia” UM. Dochód z licytacji posłuży na organizację spotkań wigilijnych w placówkach.

– Zaprosiliśmy wszystkie dzieci w wieku 6 – 15 lat ze Starachowic do wzięcia udziału w „Świątecznym Konkursie Plastycznym oraz Kolędowaniu z BricoMarche” – mówią Anna i Mariusz Jurkiew, właściciele starachowickiego Bricomarche. – Dzieci do 6.12.2017r. wykonują prace plastyczne w swoich szkołach lub/i placówkach poza szkolnych. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Starachowice – Marek Materek.

Zapraszamy wszystkich na finałową galę, która odbędzie 14.12.2017r. na sali OLIMPIA w Urzędzie Miejskim w Starachowicach o godzinie 17.00. Wynagrodzimy zwycięzców. Impreza połączona będzie z wernisażem prac plastycznych dzieci, wspólnym kolędowaniem oraz licytacją bombek. Zabierzcie ze sobą dobry nastrój, rodzinę i kilka złotówek.

Wszystkie zebrane na licytacji pieniądze przekażemy na organizację spotkań wigilijnych dla dzieci. Bądźmy tego dnia razem. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Dodaj komentarz