Świąteczny konkurs i kolędowanie z Bricomarche

flash Rozmaitośći

 Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci ze Starachowic w wieku 6 – 15 lat, uczących się w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz placówkach pozaszkolnych. 14 grudnia w czwartek, w sali „Olimpia” odbędzie się podsumowanie konkursu i wspólne kolędowanie.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 6 – 9 lat, 10 – 15 lat. do wyboru są dwie formy plastyczne: rysunek wykonany dowolną techniką format A4 oraz bombka ozdobiona dowolną techniką. Zapotrzebowanie na styropianowe bombki można zgłosić u organizatora [email protected] lub telefonicznie 609 457 997.  Prace należy dostarczyć do informacji sklepu do środy 6 grudnia. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Podsumowanie konkursu, połączone z kolędowaniem i licytacją bombek, odbędzie się w czwartek, 14 grudnia od godz. 17.00 w sali „Olimpia” UM. Dochód z licytacji posłuży na organizację spotkań wigilijnych w placówkach.

– Zaprosiliśmy wszystkie dzieci w wieku 6 – 15 lat ze Starachowic do wzięcia udziału w „Świątecznym Konkursie Plastycznym oraz Kolędowaniu z BricoMarche” – mówią Anna i Mariusz Jurkiew, właściciele starachowickiego Bricomarche. – Dzieci do 6.12.2017r. wykonują prace plastyczne w swoich szkołach lub/i placówkach poza szkolnych. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Starachowice – Marek Materek.

Zapraszamy wszystkich na finałową galę, która odbędzie 14.12.2017r. na sali OLIMPIA w Urzędzie Miejskim w Starachowicach o godzinie 17.00. Wynagrodzimy zwycięzców. Impreza połączona będzie z wernisażem prac plastycznych dzieci, wspólnym kolędowaniem oraz licytacją bombek. Zabierzcie ze sobą dobry nastrój, rodzinę i kilka złotówek.

Wszystkie zebrane na licytacji pieniądze przekażemy na organizację spotkań wigilijnych dla dzieci. Bądźmy tego dnia razem. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.