„Razem dla mieszkańców – Porozumienie”

flash Starachowice

Klub radnych „Razem dla mieszkańców” podpisał deklarację o współpracy z Partią Porozumienia Jarosława Gowina. Razem pójdą do wyborów podczas jesiennej kampanii.

Deklarację o współpracy na zbliżające się wybory samorządowe podpisali Andrzej Matynia, przewodniczący Kluby radnych powiatowych „Razem dla Mieszkańców” oraz Tomasz Kuśnierek, prezes Koła Powiatowego Partii Porozumienie J. Gowina. Porozumienie zostało podpisane w poniedziałek, 18 czerwca w obecności świętokrzyskiego parlamentarzysty z partii J. Gowina Michała Cieśli.

Komitet Wyborczy Wyborców „Razem dla mieszkańców porozumienie”, bo o nim mowa, ma wystawić swoich kandydatów do Rady Miejskiej, Rady Powiatu i rad gmin powiat starachowickiego. W wyborach będą mieć również swojego reprezentanta na prezydenta Starachowic. Kandydaci na wójtów i burmistrzów mogą liczyć na ich poparcie.

– Tworząc komitet chcemy uaktywnić obywateli, którzy nie chcą angażować się w wielką politykę, ale obywatelskie sprawy są dla nich ważne – mówił Janusz Wzorek, radny powiatowy.
– Chcemy współpracować z innymi podmiotami, którzy chcą rozwiązywać problemy lokalne, stad deklaracja o współpracy – dodał Andrzej Matynia. – Przedłożymy program, który będzie rozwiązywał kluczowe problemy miasta i powiatu na najbliższe pięć lat. Powiemy, jak te cele zamierzamy osiągnąć. Nasze porozumienie stanowi gwarancję tego, że będzie służyło mieszkańcom.

Do porozumienia nie przyłączył się radny Klubu „Razem dla mieszkańców” Marian Mróz, który w wyborach samorządowych ma iść własna drogą – dodał A. Matynia.

 

2 odpowiedzi na “„Razem dla mieszkańców – Porozumienie”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.