Pies zaatakował kobietę z dzieckiem!

flash Starachowice

Na osiedlu Stadion w Starachowicach pies wydostał się z terenu posesji i zaatakował kobietę, która odbierała dziecko z przedszkola! Właścicielka psa została ukarana, a pies poddany obserwacji weterynaryjnej.

Interwencja została zgłoszona do dyżurnego Straży Miejskiej przez dyrektor przedszkola, obok którego doszło do zdarzenia. – Zgłoszenie dotyczyło agresywnego psa biegającego w rejonie osiedla Stadion, który zaatakował kobietę odbierającą dziecko z przedszkola – mówi Waldemar Jakubowski, komendant starachowickiej Straży Miejskiej. – Ze względu na realne zagrożenie atakiem na inne osoby, a zwłaszcza dzieci, strażnicy podjęli natychmiastowe działania uniemożliwiające kolejne ataki agresywnego psa. W wyniku przeprowadzonej rozmowy z zaatakowaną kobietą, strażnicy ustalili posesje, z której wydostał się pies a następnie ustalono jego właścicielkę. Właścicielka psa, 39-letnia mieszkanka Starachowic została ukarana mandatem karnym. Została również zobowiązana do przekazania psa na obserwację weterynaryjną celem wykluczenia wścieklizny oraz natychmiastowego wykonania prac związanych ze wzmocnieniem ogrodzenia, by uniemożliwić kolejne przypadki wydostania się psa poza teren posesji. Jak ustalono w trakcie prowadzonych czynności, pies wydostał się z terenu posesji przeskakując przez ogrodzenie – dodaje komendant.

1 Komentarz dla “Pies zaatakował kobietę z dzieckiem!

  1. Tak tylko w kwestii przypomnienie.
    Prosze nauczyc sie dawac odpowiednie tytuly artykulom gdyz tytul tego artykulu jest dalece niewlasciwy do zaistnialej sytuCji i straszy tylko

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.