Orkiestrowi rekordziści

flash Rozmaitośći

Nasi wolontariusze z niezłomnymi Iloną Traczyk i Barbarą Kurek na czele pobili kolejny rekord. W 2015 r. udało im się uzbierać 79.645,93 zł. Dlatego też 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy należy zaliczyć do szczególnie udanych. 

Początek marca był dobrym czasem na podsumowanie orkiestrowego grania i wręczenia podziękować dla tych którzy angażowali się w pomoc. Przypomnijmy w tym roku zabieraliśmy na sprzęt dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Podziękowania trafiły do rąk przedstawicieli służb mundurowych, instytucji działających w Starachowicach, firm, stowarzyszeń oraz osób prywatnych angażujących się w wielką orkiestrę. Specjalne podziękowania otrzymało dziesięciu wolontariuszy, którym udało się uzbierać najwięcej pieniędzy. W pierwszej trójce znaleźli się: Zuzanna Wolszczak (zebrała 3.124,81 złotych), Weronika Traczyk (2.386,63 złotych) i prezydent Starachowic Marek Materek (2.318,56 złotych).

Najlepsi zostali zaproszeni przez Krystynę Jandę, Honorową Obywatelkę Starachowic na spektakl do jej teatru w Warszawie.

Pamiątkowy dyplom z wyrazami wdzięczności otrzymał także TYGODNIK, za co serdecznie dziękujemy!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.