Głupota i bezmyślność nie znają granic

flash Paragraf

Nietrzeźwy kierujący volkswagenem, który doprowadził do wypadku drogowego, prowadził pojazd z głową wystawioną przez boczną szybę, gdyż ta z przodu była oblodzona.

– Ok. godz. 2 na ul. 6-go Września w Starachowicach doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zobaczyli na środku drogi rozbitego volkswagena, a w środku na siedzeniu kierowcy leżącego mężczyznę – relacjonuje asp. Monika Kalinowska, oficer prasowy KPP. Od 28-latka wyraźnie czuć było woń alkoholu, ale nie był w stanie poddać się badaniu. W bliskiej odległości na chodniku znajdował się 31-letni pasażer, który również był nietrzeźwy.

– Jak wstępnie ustalili policjanci 28-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znak drogowy, a następnie w ogrodzenie posesji. Kierowca w dość nietypowy sposób prowadził samochód, gdyż miał wystawioną głowę przez szybę boczną, ponieważ ta z przodu była oblodzona. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Wstępne badania w placówce służby zdrowia wykazały, że mieli ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz 28-latkowi grozi kilkuletni pobyt w więzieniu oraz co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów – dodaje asp. Kalinowska.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.