Seat wylądował w rowie

flash Paragraf

Początek listopada. Kilkanaście minut po godz. 13. Miejskie stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach odbiera zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Stara Słupia (gmina Nowa Słupia) na trasie 751. Jak informują funkcjonariusze kieleckiej jednostki, jako piersi na miejscu zdarzenia pojawili się druhowie z OSP Stara Słupia, w liczbie dwóch zastępów.

– Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy marki Seat Cordoba w rowie. Jak się okazało autem podróżowała kobieta, która opuściła go o własnych siłach. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, gdzie doszło do kolizji – informują strażacy z OSP, którzy udzielili poszkodowanej pomocy przedmedycznej i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Pochodzącej z województwa śląskiego kobiecie, na szczęście nie stało się nic, co mogłoby zagrażać jej życiu. Pozostali strażacy w tym czasie odłączyli akumulator.

Oprócz zastępów OSP, na miejscu pracowali również zawodowi strażacy z kieleckiej jednostki ratowniczo-gaśniczej, a także funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bodzentynie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.