Prezentacja Korony Kielce już w sobotę

flash Sport

W najbliższą sobotę, 9 lipca na Kolporter Arenie mnóstwo atrakcji!

Od godziny 15:00 zapraszamy najmłodszych kibiców do wielkiej strefy zabaw. Pompowane zjeżdżalnie, zamki, trampoliny, baseny z piłeczkami, na to wszystko wstęp darmowy! Dla starszych kibiców mamy wielką strefę ze złocistym napojem. O godzinie 17:00 po raz pierwszy przed sezonem zaprezentują się zawodnicy, którzy już tydzień później staną do walki o Mistrzostwo Polski. Zobaczymy nowy sztab szkoleniowy z trenerem Tomaszem Wilmanem na czele, zobaczymy Koroniarzy, których znamy, a Ci nowi uroczyście odbiorą koszulki od prezesa Korona S.A. Marka Paprockiego. Wszyscy zawodnicy zaprezentują się w nowych Złocisto-Krwistych koszulkach!

Natomiast o godzinie 18:00 wielki finał tego popołudnia, ostatni mecz kontrolny przed startem sezonu 2015/2016. Korona Kielce zmierzy się z tegorocznym zdobywcą Pucharu Grecji, trzecią drużyną greckiej ekstraklasy – A.E.K Ateny!

Trenerem naszych rywali jest bardzo popularny Temur Kecbaia były zawodnik takich klubów jak Newcastle United, szkockiego Dundee FC czy Anathorsis Famagusta. Po zakończeniu kariery piłkarskiej był trenerem m.in. wspomnianego wcześniej Anathorsisu Famagusta, Olipiakosu Pierus oraz przez 5 lat selekconerem reprezentacji Gruzji.

Nasi greccy sparinpartnerzy to jeden z najbardziej utytułowanych greckich klubów piłkarskich, 11. razy zdobywali mistrzostwo Grecji i 15. Puchar Grecji. W przeszłości ich szkoleniowcem był m.in. Jacek Gmoch.

Tegoroczny zdobywca Pucharu Grecji już teraz robi wzmocnienia pod kątem nowego sezonu, a o sile zespołu świadczy chociażby pozyskanie przed kilkoma dniami obrońcy z FC Barcelona Dmytro Chygrynskiego. 9 lipca na boisku zobaczymy pewnie m.in. byłego reprezentanta Portugalii Heldera Barbose, występującego m.in. w AC Milan, Betisie Sevilla i Espanyolu – Didaca Vile, reprezentanta Grecji Christosa Aravidisa czy reprezentującego Czechy Tomasa Pekharta.

Grecka drużyna przez dwa tygodnie będzie przebywała w Kielcach na przedsezonowym zgrupowaniu, zakwaterowanych w Hotelu Binkowski zawodników na codzień będzie obserwowało 20 specjalnie przyjeżdżających na to zgrupowanie greckich dziennikarzy.

W związku z trwającym remontem części trybun, podczas prezentacji i meczu z AEK Ateny dostępna będzie tylko trybuna od strony Al. Legionów, wejście na trybunę tylko wejściem od strony sektora gości.

Wstęp na prezentację oraz na mecz z A.E.K Ateny jest WOLNY!

SPONSOREM GŁÓWNYM PREZENTACJI JEST LEWIATAN

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.