„Pomocna dłoń sąsiada” doceniona

flash Starachowice

Jest nam miło poinformować, że nasza akcja „Pomocna dłoń sąsiada” została nominowana do Nagrody Głównej w Konkursie SGL LOCAL PRESS 2015 w kategorii dziennikarska akcja społeczna i interwencyjna.

Konkurs SGL LOCAL PRESS ogłaszany jest nieprzerwanie od 2008 roku. O nagrody w licznych kategoriach dziennikarskich i fotograficznych ubiegają się dziennikarze prasy lokalnej z całego kraju. Kategorie konkursowe to: dziennikarstwo śledcze i interwencyjne, dziennikarstwo specjalistyczne, reportaż prasowy, wywiad i inne gatunki publicystyczne, fotografia, fotoreportaż, materiał wideo, portal gazety lokalnej oraz dziennikarska akcja społeczna lub interwencyjna, do której została zgłoszona Tygodnikowa akcja „Pomocna dłoń sąsiada”.

Jest nam miło poinformować, że to dzięki Państwu, naszym Czytelnikom, którzy służą wsparciem i pomocą innym w potrzebie znaleźliśmy się w gronie nominowanych do nagrody. Całoroczny trud związany z przekazywaniem licznych, lodówek, pralek, regałów, odzieży, dywanów, łóżek itp. został doceniony.

Laureatów wybierają dziennikarze z mediów ogólnopolskich i regionalnych, z dużym dorobkiem zawodowym, którzy tworzą Jury konkursu. W kolejnych edycjach jury przewodniczyli: m.in.: Piotr Najsztub, Tomasz Wróblewski, Teresa Torańska, Igor Janke, Anna Marszałek, Mariusz Szczygieł.

Uroczysta gala finałowa, podczas której ogłoszono wyniki konkursu odbyła się 10 marcu br. na Zamku Królewskim w Warszawie, który jest życzliwym partnerem konkursu.

ewan

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.