Poleć do Brukseli / Wygraj smartfon! Świętujemy z Unią Europejską

flash Gorące tematy Rozmaitośći

WYJAZD DO BRUKSELI

To ostatnia szansa, żeby wyciąć kupon z TYGODNIKA STARACHOWICKIEGO i polecieć we wrześniu na 3 dni do Bruksel! Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznasz świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczysz wyjątkową stolicę. W kontaktach pomoże tłumacz 

Kupon opublikowaliśmy na stronie 13 w dwóch wydaniach Tygodnika Starachowickiego – 21 i 28 maja br.
Do 15 czerwca wypełnij kupon i dostarcz go do redakcji – Tygodnik Starachowicki, ul. Murarska 11, 27-200 Starachowice. Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

 

SZANSA NA WYGRANIE SMARTFONA

Pokaż na zdjęciu, co dla Twojej miejscowości zrobiła Unia Europejska. Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na swoją okolicę unijnymi oczami. Nie wiesz gdzie zrobić zdjęcie? Może to być np. zrewitalizowany rynek w Starachowicach, amfiteatr w Mircu, kompleks rekreacyjno-sportowy w Brodach, pasaż, siłownia lub plac zabaw nad zbiornikiem w Wąchocku. A może znajdziesz coś zupełnie innego? Zwycięskie zdjęcie opublikujemy w Tygodniku Starachowickim, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Zdjęcie wyślij na  konkurs@gazetylokalne.pl

Wielkość pliku do 2 MB w formacie JPG lub PGN.
E-mail musi zawierać:
– krótki opis zdjęcia, co przedstawia i w jakiej miejscowości zostało zrobione
– dopisek: TYGODNIK STARACHOWICKI
– oświadczenie (do pobrania w regulaminie na www.gazetylokalne.pl)

Na zdjęcia, także selfie, czekamy do 31 maja 2018r. Wyniki ogłosimy 30 czerwca na www.gazetylokalne.pl i na łamach Tygodnika Starachowickiego.
Koniecznie zajrzyj do regulaminu na www.gazetylokalne.pl.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” oraz konkurs „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działania w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.