PO WYPADKU W MAŁYSZYNIE GÓRNYM: policja wie, kim jest sprawca [ZDJĘCIA]

flash Galeria Gorące tematy Paragraf

Najprawdopodobniej w Sądzie Rejonowym znajdzie finał wypadek drogowy do jakiego doszło w miniony poniedziałek (7 maja), na odcinku drogi powiatowej w Małyszynie Górnym, na terenie gminy Mirzec. Przed godz. 19 zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawcą, jak poinformował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, był kierowca volkswagena polo.

  • Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, iż do wypadku w Małyszynie Górnym doszło najprawdopodobniej w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu – powiedział st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP. – Samochodem osobowym marki volkswagen polo poruszał się mieszkaniec gminy Mirzec. Mężczyzna zamierzał wykonać manewr skrętu na własną posesję. W wyniku niezachowania należytej ostrożności doszło do zderzenia z volkswagenem polo – zaznaczył st.sierż. Kusiak. Wraz z kierowcą, którego uznaną sprawcą zdarzenia, jechały dwie kobiety.
  • Poszkodowany to 33-letni mieszkaniec powiatu starachowickiego. Nasi funkcjonariusze nadal wyjaśniają okoliczności wypadku. Materiały w tej sprawie są gromadzone – podkreślił oficer prasowy KPP.

fot. KP PSP Starachowice

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.