PILNE: nocny koszmar. Śmierć na drodze w Lipiu [ZDJĘCIA]

flash Galeria Gorące tematy Okolice Paragraf

Tragiczny finał wypadku drogowego. W sobotę (3 listopada), przed godz. 23, na drodze w miejscowości Lipie, na terenie gminy Brody samochód osobowy marki Opel Vectra, uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu zginęła jedna osoba, a dwie kolejne z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala – dowiedział się TYGODNIK.

Droga gminna na odcinku, gdzie doszło do wypadku jest całkowicie nieprzejezdna. – Tragiczna informacja, jaką otrzymaliśmy w sobotni wieczór dotyczyła pięciu osób, które poruszały się pojazdem – poinformował Marcin Nyga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach. Dwóm z osób strażacy, a także ratownicy medyczni udzielali pomocy.

Z nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że dwie kolejne osoby (mieszkańcy powiatu starachowickiego), zanim pojawili się policjanci, uciekły z miejsca zdarzenia. Okoliczności tragedii wyjaśniają funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji. Ślady zabezpieczają policyjni technicy kryminalistyki. Na razie nie wiadomo również z jaką, przybliżoną prędkością poruszał się niemiecki samochód.

  • Śmiertelną ofiarą wypadku był 29-letni kierowca opla. To mieszkaniec gminy Brody – relacjonował w niedzielny  (4 listopada) poranek st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. Mężczyzna był zakleszczony w aucie. Strażacy, by uwolnić go ze środka musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, pojazdem podróżowało najprawdopodobniej osiem osób. Jedna z nich w czasie jazdy, przebywała w bagażniku.

9 thoughts on “PILNE: nocny koszmar. Śmierć na drodze w Lipiu [ZDJĘCIA]

  1. Bardzo dobry człowiek zginoł. Szkoda go bardzo choć znałam go krótko. Ale tam zabrakło myślenia i rozwagi tak prowadzi życie z kolegami i alkoholem. Nie warto. A człowieka mającego 29 lat naprawdę szkoda.

  2. Niech się nie wypowiada ten, co tam nie był i ten co tego nie widział. Skąd wiadomo że jechał z taką prędkością? Skoro tego jeszcze dokładnie nawet policja nie wie. Poza tym trzeba mieć choć trochę szacunku dla zmarłego i rodziny. Zwykły brak kultury i jakich kolwiek ludzkich uczuć.

  3. Ty sie dobrze czujesz? może i jechał 100, ale kurwa Go nie znałeś. Człowiek ze złotym sercem, nawet takiemu śmieciu jak Tobie oddałby ostatnią kromkę chleba jakbyś potrzebował, a sam by chodził głodny. Także lepiej zamknij mordę i w ogóle się nie wypowiadaj.

  4. Zastanow sie idioto! Nie szkoda? Postaw sie na ich miejscu i na miejscu ich rodzin. Kazdy popelnia bledy ale z roznym skutkiem.

  5. Zawsze jest szkoda człowieka którego już nigdy nie zobaczymy i z którym już nie porozmawiamy, a Jego w szczególności. To był bardzo dobry człowiek, i taki pozostanie w Naszej pamięci, „Bo nie umiera ten kto w sercach i pamięci żywych trwać będzie na wieki”

  6. szkoda wszystkich którzy brali udział w wypadku ale w szczególności jednego który zasłonił osoby z tyłu i nie doznali poważnych obrażeń i jak można jechać w bagażniku

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.