PILNE: kolejna tragedia na drodze. Lekarze walczą o życie 24-latka

flash Gorące tematy Paragraf

W stanie ciężkim do szpitala powiatowego w Starachowicach trafił młody mężczyzna, którego w poniedziałek (11 czerwca) na drodze w Ambrożowie, w gminie Pawłów potrącił samochód ciężarowy. Poszkodowany, jak dowiedział się TYGODNIK, znajduje się w śpiączce farmakologicznej. W placówce medycznej trwa walka o uratowanie jego życia.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 4 nad ranem. – Pojazdem ciężarowym marki Mercedes poruszał się trzeźwy 47-latek. Jechał od Chybic przez Ambrożów, w kierunku Pawłowa – poinformował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy, mężczyzna na drodze wojewódzkiej nr 756, w pewnym momencie zauważył siedzącego na jezdni człowieka. – Znajdował się na pasie jezdni, którym jechał mercedes. Kierujący widząc osobę, rozpoczął manewr hamowania – dodał oficer prasowy KPP.

Auta nie udało mu się jednak na tyle wyhamować, by uniknąć kontaktu z człowiekiem na jezdni. W konsekwencji czego, pojazd najechał na poszkodowanego. – Mężczyzna z obrażeniami ciała, w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Znajduje się w śpiączce farmakologicznej – zaznaczył st.sierż. Kusiak. Poszkodowany to 24-leltni mieszkaniec gminy Pawłów. Doznał m.in. urazu głowy.

 

4 odpowiedzi na “PILNE: kolejna tragedia na drodze. Lekarze walczą o życie 24-latka

  1. No pewnie że ciężko ominąć jeśli jest się pod wpływem. Kolego/koleżanko jeśli nie wiesz coś jest grane i czytasz to tylko co jest napisane z czego połowę ktoś przekrecil to się lepiej nie wypowiadaj bo tylko żałujesz rodzinę poszkodowanego swoim głupim pisaniem i niewiedza na ten temat..!

  2. Jeżeli kierujący samochodem ciężarowym wiózł ładunek to w takim wypadku nie jest takie proste wyhamować czy tam ominąć czegoś. Po drugie kto normalny o tej porze siedzi na jezdni ? Gdzie dobrze wie że na tej drodze jest zawsze ruch.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.