Małgosia czeka na naszą pomoc

flash Starachowice Zdrowie i uroda

Podaruj 1 proc. podatku
5-letnia Małgosia robi postępy w walce z chorobą, ale leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Potrzebuje naszej pomocy, by móc poznawać świat.

Gosia jest wesołą, uśmiechniętą, 5-letnią dziewczynką. Ma uszkodzenie mózgu, małogłowie, wzmożone napięcie mięśniowe, opóźnienie rozwoju psycho – ruchowego. Od kilku miesięcy walczy z padaczką. Porusza się w pozycji siedzącej, uczy się stać, chodzić za ręce i przy balkoniku. Zaczyna wykonywać proste polecenia. Nauczyła się sama jeść chrupki. Wskazuje gdzie ma nos i głowę. Nie byłoby to możliwe gdyby nie intensywna rehabilitacja ruchowa, wsparcie neurologopedy i psychologa oraz specjalistycznego sprzętu ortopedycznego.

  • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w ub. roku przekazali 1% swojego podatku na rzecz Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na leczenie i rehabilitację naszej córki Małgosi. Jesteśmy wdzięczni za okazane w ten sposób wsparcie. Dzięki niemu zorganizowaliśmy dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne, logopedyczne i psychologiczne dla Małgosi – dziękują rodzice Emilia i Artur Sieczka.

Podaruj Gosi 1% swojego podatku

KRS 0000037904

cel szczegółowy 25635 Sieczka Małgorzata

Gosia potrzebuje pomocy w leczeniu i rehabilitacji.

Wpłać dla niej darowiznę na rachunek:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Alior Bank S.A.

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

25635 Sieczka Małgorzata – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.