Kamienna już gra. Hubert Czerpak bohaterem meczu ze Stalą

flash Sport

Od zwycięstwa 3:2 nad kunowską Stalą, rozpoczęli serię meczów sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym zawodnicy Kamiennej Brody (IV liga świętokrzyska). W pierwszym, w nowym roku spotkaniu, na największe słowa uznania zasłużył Hubert Czerpak. Młody napastnik dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców.

  • Na pewno nie byliśmy w optymalnej dyspozycji – powiedział szkoleniowiec Kamiennej Marcin Wróbel. – Fakty są takie, iż nie mogliśmy skorzystać ze wszystkich zawodników. Kilku z nich jak Kamil Dziadowicz próbuje swoich sił w KSZO 1929 Ostrowiec Św., a pozostali jak Artur Kidoń czy Krzysztof Świątek byli nieobecni z powodu zajęć na uczelni. Do Ożarowa pojechaliśmy w okrojonym składzie – dodał trener beniaminka IV ligi świętokrzyskiej.

Przygotowania do rewanżowej rundy rozgrywek Kamienna, rozpoczęła kilka dni temu. – Spotkanie ze Stalą Kunów to nic innego, jak dobra jednostka treningowa. Wybiegaliśmy 90 minut i to jest najważniejsze. Momentami nasza gra mogła się podobać. Nie było to piękne widowisko, ale staraliśmy się kontrolować wydarzenia na murawie, grać piłką, kreować sytuacje pod bramką przeciwnika. Mieliśmy optyczną przewagę, ale w tym momencie to nie czas i miejsce, by na takie rzeczy zwracać uwagę – podkreślił Wróbel.

Mecze kontrolne
Sobota, 20 stycznia
KAMIENNA BRODY – STAL KUNÓW 3:2 (1:1)
1:1 Hubert Czerpak (40), 2:1 Hubert Czerpak (65), 3:1 Mateusz Gajewski (70)
KAMIENNA: D. Bidziński – Kozera, Kardas, Zięba, Jagieła, Wróbel, Dziewięcki, Praga, Frańczak, Gajewski, Czerpak oraz Dymanowski, Soboń. Trener: Marcin Wróbel.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.