Jubileuszowy Laur Majowego Motyla

flash Galeria Oświata

Po raz dziesiąty najmłodsi recytatorzy prezentowali swoje umiejętności na Miejskim Turnieju Recytatorskim Jednego Wiersza „O Laur Majowego Motyla”, organizowanym w Społecznej Szkole Podstawowej STO w Starachowicach.

W czwartek, 19 maja w murach Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum słychać było radosne wierszowanie. Dzieci ze starachowickich przedszkoli przyszły, aby zaprezentować swoje umiejętności przed jury w skład którego weszły: Dorota Glina, dyrektor Społecznej Szkoły Podstawowej, Bożena Jaskros, dyrektor Społecznego Gimnazjum, Agnieszka Polak, z Tęczowej Pracowni w PZOZ, współtwórczyni Turnieju oraz Małgorzata Śpiewak, dziennikarka Tygodnik Starachowickiego. Imprezę poprowadziła Anna Babicka, pedagog w społecznej szkole STO.

Złote Motylki pofrunęły do: Marty Jasztal, która od jury otrzymała również Nagrodę Specjalną za wyjątkową recytację wiersza „Flądra”, Natalii Kunert z PM 2, Bartosza Sikory z PM 7, Julii Jóźwik z PM 7, Jakuba Szymańskiego z PM 13, Macieja Loranty z Punktu Przedszkolnego „Słoneczko” i  Eli Bujnowskiej z kl. 0 SSP STO.

Srebrne Motyle otrzymali: Aleksandra Kolary z PM 2, Oskar Paciorek z PM 6, Iga Erbill z PM 10,Lena Siwiec z PM 13, duetu: Karol Haba i Liliana Stanecka z PM 14, Aleksandra Skiba z PM 14,Agnieszka Kowalczyk z PM 15, Piotr Zieliński z Akademii Przedszkolaka i Maja Rębalska z AP.

Kolorowe Motyle powędrowały do: Jakuba Nowaka z PM 6, Aleksandry Nowak z PM 10, Nadii Zaborskiej z Punktu Przedszkolnego „Słoneczko” i Aleksandra Kosteckiego z kl. 0 SSP STO.

Małgorzata Śpiewak

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.