Iglasta i Partyzantów do remontu kiedyś?

flash Starachowice

Po oddaniu do użytku ronda na skrzyżowaniu ul. Iglastej i Szkolnej aż się prosi o remont ul. Iglastej i Partyzantów. Czy i kiedy są szanse na te inwestycje? – dopytują mieszkańcy?

Przebudowa skrzyżowania przy ul. Szkolnej i zmiany organizacyjne w ruchu przy ul. Radomskiej w Starachowicach spowodowały zdecydowanie większe natężenie ruchu w rejonie ul. Iglastej i Partyzantów. Droga aż prosi się o remont – zauważają mieszkańcy.

  • Iglasta jest w fatalnym stanie. Proszę pana prezydenta o wystąpienie do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji o dofinansowanie tego remontu, gdyż z tej drogi korzystają m.in. samochody spółki, które psują przez to zawieszenie. To też w interesie spółki – sugerował radny Zygmunt Andrejas, apelując o solidne remonty cząstkowe.

Póki co nie zanosi się na remont i nie wiadomo, kiedy do niego dojdzie.

Jak poinformowała Iwona Ogrodowska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Starachowicach, ul. Iglasta została zgłoszona do programu w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych. Magistrat wstąpił o dofinansowanie do wojewody świętokrzyskiego z tzw. powodziówek.

 

1 Komentarz dla “Iglasta i Partyzantów do remontu kiedyś?

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.