Gdzie jeszcze nie jest posprzątane? Piszcie!

flash Starachowice
  • Kiedy wreszcie służby odpowiedzialne za sprzątanie na ulicach porządnie usuną pozimowy piach, który nadal zalega na drogach i chodnikach? Kiedy posprzątają na głównych ulicach Starachowic: Alei Armii Krajowej i Piłsudskiego?

Czytelnik interweniuje w sprawie zasypanych piachem głównych ulic Starachowic. Na niektórych z nich widać jeszcze pozostałości po zimie. Piach, pomimo że wiosna już w pełni nie został jeszcze posprzątany.

Ulice w stosunku do których nasz czytelnik ma zastrzeżenia to drogi powiatowe – Piłsudskiego i wojewódzkie – Aleja Armii Krajowej. – W ub. tygodniu zakończyliśmy zimowe sprzątanie dróg na terenie Starachowic – poinformował Leszek Śmigas, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.

Ulica Aleja Armii Krajowej podlega drogom wojewódzkim. Pytaliśmy w zarządzie w Kielcach kiedy mają zamiar posprzątać. Czekamy na odpowiedź.
Jednocześnie zachęcamy czytelników do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami: na których ulicach nie posprzątano jeszcze po zimie?

1 Komentarz dla “Gdzie jeszcze nie jest posprzątane? Piszcie!

  1. Na ul.Armii Krajowej obok bloku nr 23 jest zatoczka służąca jak parking dla pojazdów. Od kilku lat trwają „przepychanki pomiędzy SSM a Zarządem Dróg Powiatowych trwają „przepychanki” komu ten parking podlega i kto ma dbać o porządek i czystość w tym miejscu. Na tym parkinu piach leży już od kilku lat. Wymienione firmy nie mogą się dogadać a panujący nieporządek nie świadczy dobrze o miejscu i mieście. Mirek

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.