Dzień Otwarty #PŚk

Edukacja flash

Nie musisz podejmować decyzji o wyborze studiów w pojedynkę! Przyjdź na Dzień Otwarty na Politechnikę Świętokrzyską i przekonaj się, że właśnie u nas warto studiować!

Tu spotkasz tych, którzy to miejsce tworzą: wykładowców i studentów. To będzie okazja do osobistych rozmów, których nie zastąpi żadna informacja w Internecie. Będziesz mógł uczestniczyć w specjalnie przygotowanych wykładach, obejrzeć doświadczenia i prezentacje z pierwszej ręki. Poznasz szeroką ofertę kształcenia PŚk.

Dla przyszłych studentów wykładowcy otworzą drzwi do najnowocześniejszych laboratoriów uczelni.  To doskonała sposobność, aby zwiedzić nowoczesny kampus akademicki (począwszy od gmachu reprezentacyjnego, poprzez wszystkie wydziały PŚk, Bibliotekę Główną i miasteczko akademickie). Nie zabraknie licznych konkursów i zabaw, które przygotowali partnerzy wydarzenia.

Zobaczysz najnowsze dzieło kieleckich żaków – łazika marsjańskiego i wyścigowy bolid, który ma reprezentować Politechnikę Świętokrzyską w wyścigach serii Greenpower.

Przed tak ważnym wyborem warto skorzystać z wiedzy innych! Przyjdź i dowiedz się jak wygląda politechnika od środka i czy TWÓJ WYMARZONY KIERUNEK JEST DLA CIEBIE!

Startujemy 19 kwietnia 2018 r. o godzinie 9:00. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na www.tu.kielce.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.