Chcesz spędzić 3 dni w Brukseli? – wystarczy wypełnić kupon z Tygodnika Starachowickiego

flash Gorące tematy Starachowice

Co robi Twój europoseł, a co Komisja Europejska? Przekonaj się sam!

5-7 września 2018r. grupa czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych poznają świat urzędników Unii Europejskiej i korzyści z Polityki Spójności, a także zobaczą wyjątkową stolicę. W kontaktach będzie pomagał tłumacz 🙂

To możesz być TY! Wystarczy że wypełnisz kupon z TYGODNIKA STARACHOWICKIEGO, który publikowaliśmy w wydaniu z dn. 21, 28 maja oraz 11 czerwca.  Dostarczysz kupon do redakcji – Tygodnik Starachowicki, ul. Murarska 11, 27-200 Starachowice najpóźniej do 15 czerwca 2018r.

Wyniki do 13 lipca 2018r. na gazetylokalne.pl; tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Rekrutację na wizytę studyjną „Bruksela – zobacz to sam!” ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.

Działanie w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.