Awantura w czasie majowego grillowania. Policjanci w akcji

flash Gorące tematy Paragraf

Interwencją stróżów prawa zakończyła się wtorkowa biesiada mieszkańców powiatu starachowickiego. W trakcie spotkania przy grillu, jedna z uczestniczek miała zostać pobita – dowiedział się TYGODNIK. – Do naszej jednostki nie wpłynęło oficjalne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w tej sprawie – stwierdził st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, 1 maja. – Ok. godz. 21.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji, wysłał patrol na ul. Zgodną w Starachowicach. Szybko okazało się, że trwa tam grillowanie. Jego uczestnikami miało być łącznie sześć osób. W tym: cztery kobiety oraz dwóch mężczyzn – relacjonował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP. – Z pierwszych informacji jakie otrzymaliśmy wynikało, iż kobieta miała zostać uderzona – dodał.

Na miejscu okazało się, iż między mieszkańcami powiatu starachowickiego, doszło do sprzeczki. – Ostatecznie żadna z osób, które były tego na posesji przy ul. Zgodnej, nie złożyły oficjalnego zawiadomienia. Na tym interwencja policjantów się zakończyła – zaznaczył st.sierż. Kusiak.

 

1 Komentarz dla “Awantura w czasie majowego grillowania. Policjanci w akcji

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.